ZDRAVeL

ZDRAVeL buduje otevřenou platformu jako klíčový nástroj elektronizace zdravotnictví, a to v souladu s Národní strategií elektronického zdravotnictví.

148 mil. +

Lékařských záznamů od září 2017

60 tis. +

Zdravotnických pracovníků, pro které je systém vybudován

160 mil. Kč+

Hodnota skupiny eHealth

Akvizice společnosti IZIP

05/2016

Založení Institutu pro podporu elektronizace zdravotnictví

02/2017

Spuštění nového EZK systému Zdravel

09/2017

Spuštění systému Zdravel Cloud

05/2019

Akvizice společnosti IZIP

05/2016

Akvizice původně státního projektu EZK IZIP s více než 2,5 miliony registrovaných pacientů, 20 tisíci lékaři a klíčovým patentem o sdílení a výměně zdravotních dat s platností do roku 2022.

Založení Institutu pro podporu elektronizace zdravotnictví

02/2017

Založení neziskové organizace Institutu pro podporu elektronizace zdravotnictví, který se stal středobodem celého projektu ZDRAVeL. Mezi osobnostmi stojícími za Institutem uveďme například profesory Jana Pirka, Vladimíra Beneše nebo Pavla Koláře.

Spuštění nového EZK systému Zdravel

09/2017

Po dvouletém vývoji jsme spustili moderní multiplatformní elektronickou zdravotní knížku, do které začala být migrována data všech původních uživatelů databáze IZIP.

Spuštění systému Zdravel Cloud

05/2019

Na jaře roku 2019 jsme do ostrého provozu uvedli platformu ZDRAVeL Cloud sloužící pro B2B aplikace, zálohování a analýzu zdravotních dat ze zdravotnických informačních systémů.

ZDRAVeL je komplexní informační systém pro sdílení zdravotnických dat mezi ošetřujícími lékaři stejného pacienta a nabízí ucelený pohled na jeho záznam. ZDRAVeL umožňuje prostřednictvím elektronické zdravotní knížky sdílet informace s pacientem a mezi ošetřujícími lékaři.

Analytická divize ZDRAVeL, včetně produktů společnosti Provisio, pak přináší služby v podobě pokročilé analýzy spravovaných dat pro účely zkvalitnění a zefektivnění zdravotnictví.

ZDRAVel nabízí unikátní soubor služeb, které poskytuje jak v rámci B2B, tak B2C segmentů. Tyto služby pomáhají nejen pacientům a lékařům, ale zároveň i dalším subjektům pohybujícím se ve zdravotnictví.

ZDRAVeL v současnosti zaštiťují následující společnosti:

  1. Společnost pro eHealth databáze (SPED)
  2. Institut pro podporu elektronizace zdravotnictví (IPEZ)
  3. Provisio

Projekty ZDRAVeL jsou realizovány prostřednictvím IPEZ, jejímž jsou SPED a Provisio výhradním partnerem pro správu a zpracování dat, vývoj software, právní regulaci, certifikaci, GDPR a další složky činnosti.

www.zdravel.cz

Zpět na projekty